Producenci

O nas

Marka Nexpet powstała z miłości i pasji do zwierząt. Chęć zapewnienia im smacznej karmy oraz akcesoriów do zabawy zaowocowała powstaniem sklepu online, w którym dostępne są rozmaite produkty w atrakcyjnych cenach. Mamy nadzieję, że wszyscy właściciele czworonogów znajdą tu to, czego szukają, bowiem zależy nam na tym, aby jak najwięcej pupili miało dostęp do najlepszych artykułów!

Internetowy sklep zoologiczny

Największą część naszego asortymentu stanowią rozmaite przysmaki dla zwierząt. Postawiliśmy sobie za cel, aby oferta była bogata w oryginalne artykuły, dlatego podejmujemy współpracę z różnymi producentami żywności dla psów. Dzięki tym staraniom jesteśmy importerem kilku szczególnych produktów tzn.:

  • norweskiego oleju z łososia BRILLIANT,

  • zabawek dla psów PetBloon

  • mięsnych liofilizowanych przysmaków I’M DIFFERENT

  • oraz wegańskich przysmaków SOOPA.

Artykuły dla zwierząt online – to, czego potrzebuje pies

Cały czas pracujemy nad poszerzeniem naszej internetowej oferty o propozycje nietuzinkowe oraz ciekawe. Robimy to zwracając szczególną uwagę na potrzeby czworonogów. Dbamy o to, by uzupełniać asortyment o nowe przysmaki oraz akcesoria najwyższej jakości, których może potrzebować pies np. po treningu lub do zabawy.

Sklep zoologiczny online – z pasji do czworonogów

Inwestujemy w rozwój wiedząc, że tylko dzięki temu spełnimy oczekiwania Klientów. Z tego powodu bierzemy udział w krajowych i międzynarodowych targach branżowych jako wystawcy, ale również szukamy nowości, które możemy w przyszłości Państwu zaoferować.

Zapraszamy do współpracy wszystkich z branży zoologicznej, m.in. hurtownie, lecznice weterynaryjne oraz hodowców. Jako bezpośredni importer możemy bowiem zaproponować Państwu interesujące warunki handlowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl