Producenci

Zdrowe przysmaki treningowe dla psów

Tresura naszych czworonożnych przyjaciół ma na celu ustalenie określonych zasad panujących w relacji oraz egzekwowanie odpowiedniego zachowania. Choć wymaga od opiekunów sporej dawki cierpliwości, stanowi niezwykle ważny element codzienności - także w życiu pupila.

Przemyślane szkolenie swojego psiego towarzysza buduje obopólne zaufanie oraz zapewnia bezpieczeństwo podczas spacerów. Stanowi dla niego doskonałą formę aktywności umysłowej, poprawia kondycję oraz jest źródłem dobrej zabawy.

Domowy trening nie może odbyć się bez ulubionych psich przysmaków. Poprzez tzw. pozytywne wzmocnienie zwierzę wykonuje polecenia w zamian za nagrodę. To sprawia, że zachowanie się powtarza – pupil otrzymuje cenne informacje o tym, co zrobić, aby zasłużyć na smakołyk.

Jakie smakołyki treningowe dla psa wybrać?

Wybierając przysmaki treningowe dla psa, zwróć uwagę na ich rozmiar oraz twardość. Zbyt duże smakołyki sprawią, że nasz pupil szybko się nasyci i znudzi wykonywaniem komend. Warto również postawić na miękkie produkty, które minimalizują ryzyko, że zwierzę skupi się na żuciu i gryzieniu zamiast na naszych poleceniach. Różnorodne kształty oraz smak to jednak nie wszystko. Niezwykle ważna jest też jakość smakołyków. Wyroby Soopa! są hipoalergiczne, bezzbożowe oraz lekkostrawne. Doskonale sprawdzą się w przypadku psów z cukrzycą, alergią, chorobami wątroby lub nerek czy problemami trawiennymi.

Doskonałym rozwiązaniem są także aromatyczne, monobiałkowe przysmaki I’m Different. Przygotowane zostały z surowego mięsa bądź ryby. W ich składzie nie znajdziesz konserwantów, glutenu czy barwników.

Przysmaki treningowe dla psa – o czym należy pamiętać?

Smakołyki treningowe powinny dostarczać co najwyżej 10% dziennej dawki żywieniowej pupila. Pozostałe 90% stanowi zbilansowana dieta, np. pełnowartościowa karma. Przekraczanie zapotrzebowania kalorycznego może nieść negatywne konsekwencje zdrowotne.

Używaj kilku różnych rodzajów przysmaków, które wzmocnią motywację psa. Jeżeli zwierzę jest alergikiem, wybierz hipoalergiczne oraz lekkostrawne produkty. Zrezygnuj z dużych i twardych smakołyków o wysokiej zawartości tłuszczu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl