Producenci

Petbloon - kolorowa, bezpieczna piłka dla psów

PetBloon to kolorowa i niezwykle lekka osłona, która zamienia standardowy balon w bezpieczną zabawkę dla psów. Solidne zapięcie na rzep chroni powierzchnię przed łapami i ostrymi zębami pupila. Jeżeli balon pęknie, można go z łatwością wymienić na nowy. Wystarczy rozpakować osłonę, włożyć balon, nadmuchać go, przekręcić końcówkę oraz włożyć ją do środka. Beztroska zabawa gwarantowana!

Dla małych i dużych, czyli PetBloon idealny dla każdej psiej rasy

Z PetBloon doskonale poradzą sobie małe rasy. A to wszystko dzięki mocnej etykiecie wykonanej z tkaniny i przyszytej do osłony. Balon można więc swobodnie nosić i przeciągać. Wówczas zabawa staje się bardziej interaktywna i stymulująca. W przypadku średnich ras PetBloon pozwala na beztroskie gonienie i odbijanie balonu. A Ty masz pewność, że zabawa jest w pełni bezpieczna - zarówno dla Twojego pupila, jak i otoczenia. Ryzyko wyrządzenia szkód w domu lub ogrodzie jest znacznie mniejsze w porównaniu ze standardowymi piłkami. Większe psy mogą zacisnąć szczęki wokół osłony, przegryzając balon ostrymi zębami. Przed każdą zabawą upewnij się więc, że balon jest naprawdę dobrze napompowany. Jeżeli jednak pęknie, wystarczy wymienić go na nowy. W opakowaniu znajdziesz aż trzy sztuki balonów.

Co wyróżnia PetBloon?

- Nadaje się do zabawy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku – bez ryzyka zniszczenia cennych przedmiotów czy obrażeń.
- Nie zajmuje zbyt wiele miejsca – składa się do rozmiaru kieszeni.
- Z łatwością spuścisz powietrze z balonu lub wymienisz uszkodzony egzemplarz.
- Wodoodporny pokrowiec tłumi dźwięk pęknięcia balonu, który mógłby przestraszyć psa.
- Duża etykieta z tkaniny pozwala na noszenie napompowanej zabawki nawet mniejszym psom.

Kolorowy PetBloon pokocha każdy pies!

W przypadku naszych czworonożnych przyjaciół specjalne receptory, znajdujące się w centrum dna oka, są wrażliwe na niebieskie i żółte światło. Psy doskonale więc rozróżniają odcienie zielonego, błękitu, granatu oraz żółci. Dlatego wyjątkowy design pokrowca PetBloon jest w pełni dostosowany do spektrum kolorów, które z łatwością dostrzegają nasi psi towarzysze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl